Úvodní ustanovení

Vítejte na webových stránkách Panocha Stomatologie a Péče o Zuby, které jsou řízeny a provozovány Františkem Kudrnou, IČ: 123456789, se sídlem Nová Hospoda 114/52, 323 00 Plzeň, Česká Republika. Tato sekce poskytuje úvod do podmínek používání našeho webu mudrpanocha.cz. Používáním našeho webu vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami. Pokud s nimi nesouhlasíte, prosíme, abyste web nevyužívali. Změny podmínek mohou být provedeny kdykoli a budou zveřejněny na této stránce. Pravidelné kontrolování této sekce je vaší odpovědností jako uživatele. Pro informace nebo dotazy se prosím obraťte na nás prostřednictvím emailu na [email protected].

Ochrana duševního vlastnictví

Všechny obsahy našich stránek jsou chráněny autorskými právy a dalšími právy duševního vlastnictví. Tato práva patří provozovateli webu nebo třetím stranám, které nám poskytly licenci. Obsah stránek včetně textů, grafiky, log, fotografií a dalších prvků je výhradně určen pro osobní a nekomerční užití. Jakékoli komerční využití, kopírování, publikování, rozmnožování, přenášení, modifikace nebo distribuce jakékoliv části webu bez předchozího písemného souhlasu je striktně zakázáno. Ochrana autorských práv se vztahuje na všechny obsahy vytvořené a poskytnuté na našem webu, bez ohledu na formu prezentace nebo distribuce.

Poskytování informací a služeb

Na našem webu mudrpanocha.cz se snažíme poskytovat přesné a aktuální informace v oblasti stomatologie a péče o zuby. Nicméně nezaručujeme úplnost, správnost ani aktuálnost informací. Služby a informace poskytované na našem webu jsou určeny pro vzdělávací a informační účely a nikdy nezastupují odbornou lékařskou konzultaci. Web není odpovědný za žádná rozhodnutí učiněná na základě informací poskytnutých na těchto stránkách. Doporučujeme vždy hledat radu u vašeho zubního lékaře nebo jiného kvalifikovaného odborníka.

Zodpovědnost za obsah

Uživatel je zodpovědný za jakýkoliv obsah, který na web nahrává, včetně textů, obrázků či videí. Vyvarujte se nahrávání obsahu, který je urážlivý, nepřípustný nebo porušuje práva dalších osob, včetně autorských práv a práv na ochranu soukromí. Webové stránky mají právo, ale ne povinnost, kontrolovat a odstraňovat jakýkoliv uploadovaný obsah bez předchozího upozornění. Uživatel souhlasí, že nebude web využívat pro zasílání spamu, škodlivého softwaru nebo provádění aktivit, které jsou ilegální nebo v rozporu s dobrými mravy.

Kontaktní informace

Pro veškeré dotazy, připomínky nebo možná nedorozumění týkající se podmínek používání našeho webu neváhejte kontaktovat vlastníka webu Františka Kudrnu, buď e-mailem na [email protected], nebo poštou na adresu Nová Hospoda 114/52, 323 00 Plzeň, Česká Republika.

Přidat komentář